Archiv rubriky: Aktuality

Začátek školního roku 2019/2020

Nový školní rok se kvapem blíží a my přinášíme důležité informace.
Úvodní schůzka se uskuteční 3. 9. 2019 od 16:30. Sraz je na naší klubovně Hrozňatova 20, Brno Židenice, odkud se děti vydají s částí vedení na nedalekou Bílou horu hrát (nejen) seznamovací hry.
Pro rodiče bude prostor uvnitř klubovny na to, dozvědět se, jak to u nás chodí a položit jakékoli dotazy. Na schůzce se také definitivně dohodnou termíny pravidelných schůzek (předběžně tyto informace naleznete v oddílovém kalendáři). Počítejte prosím s délkou dvou hodin, po 18:30 navážeme dobrovolným opékáním špekáčků na Bílé hoře, odkud už každý může odejít, jak bude potřebovat.

První výprava letošního roku se bude konat v neděli 8. 9. 2019 a jsou na ni srdečně zváni i rodiče.

Rubriky: Aktuality, Články | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Začátek školního roku 2019/2020

Závěrečná výprava 7. – 9. 6. 2019

Poslední výprava se nám kvapem blíží a už se na vám moc těšíme! Nezapomeňte se přihlásit zde.

Rubriky: Aktuality, Články, Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Závěrečná výprava 7. – 9. 6. 2019