Registrace a členské příspěvky 2013

Vážení rodiče,
chtěli bych vám oznámit vyši členských příspěvků pro školní rok 2012/13. Na letošní rok byla částka stanovena na 2500 Kč pro dítě a 2400 Kč pro případného sourozence. I přes to, že se nejedná o nízkou částku, jedná se pouze o část příjmů oddílu. Větší část je získávána z dotací, grantů a případně darů. V této částce je zahrnuta část výdajů, které oddíl v průběhu roku má. Jsou to zejména:

– odvod vyšším organizačním jednotkám organizace Junák – svaz skautů a skautek ČR
– uhrazení nákladů za materiál na program
– cestovné a náklady na výpravy (5 vícedenních a cca 10 jednodenních)
– pojištění dětí na akcích
– nájem za klubovnu

Dovolte mi také vysvětlit zvýšení příspěvků od minulého roku. Letos je v plánu více výprav než v minulém roce, náklady na ně tvoří jednu z největších položek rozpočtu. Stejně jako minulý rok dochází ke krácení dotací a zvyšování odvodů vyšším organizačním jednotkám.
Termín pro zaplacení příspěvku je 31. ledna 2013. Příspěvky prosím plaťte bankovním převodem na střediskový účet – 2900041253/2010. Při placení je nutné vyplnit variabilní symbol (- obdržíte mailem. Do poznámky prosím uveďte, že jde o platbu členských příspěvků). Pokud byste chtěli a mohli si dovolit oddílu darovat nějakou částku navíc, bránit se nebudeme :-). Stejně jako uvítáme materiální podporu především na zabezpečení běžného chodu klubovny – například čistící prostředky, papíry, drobné nářadí, akuvrtačku apod.

Tak jako každý rok se bude tábor platit samostatně, podrobnější informace dostanete později.

S veškerými dotazy se obracejte na vedoucího oddílu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Články. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.