Stavěčka i pro rodiče!

Zjistili jsme, že sekyry samy nesekají, hrábě nehrabou, podsady nemají nohy a latrýna nevyrostla (což je fakt divný).
stavbaProto povoláváme do boje za postavený tábor všechny síly, od nejmladších dětí až po zkušené rodiče a bývalé členy.

Vedoucí a družina LUPUS: pátek 21. – neděle 23. 6. 2013, sraz v 17:45 na Staré Osadě.
Rodiče a TAURUS: sobota 22. – neděle 23. 6. 2013, sraz v 7:40 na Staré Osadě.  (Po domluvě je možné dorazit i autem)
Společný návrat v neděli 23. 6. 2013 v 16:00 na Staré osadě.
S Sebou: Vybavení C (spacák, karimatku, ešus, lžičku, jídlo na pátek apod.) pracovní oblečení, pevné boty, pracovní rukavice, pro starší sekyrku a kleště, plavky. Máte- li vlastní stan, vezměte si jej, jinak bude spaní zajištěno v hangáru či v našich stanech.  Budeme rádi pokud nahlásíte účast.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Články. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.