Soutěž ve vaření – Šéfkuchař 2013

Přijď ukázat své kulinářské umění a zjistit který oddíl umí nejlépe vařit…

Náš oddíl spolu s dalšími třemi brněnskými oddíly pořádá 12. října pro naše členy soutěž ve vaření.

Děti byly o této soutěži již informováni, na schůzkách se rozdělily do dvojic/trojic. Další věc, která je třeba je recept a suroviny.

Pravidla naleznete zde – Šéfkuchař 2013.

·        Nováčci a nejmladší – uvaření čaje, namazání rohlíku
·        vlčata / světlušky – vaří po trojicích teplé a studené jídlo
·        skauti / skautky – vaří po dvojicích polévku a teplé jídlo

Akce se bude odehrávat v Ochozu u Brna.
Sraz: 8.50 na Staré Osadě
Návrat: 17:20 na Staré Osadě
S sebou: veškeré suroviny na recept (vč. vody), sirky, vybavení B, věci k transportu dřeva.
Taková soutěž se ale neobejde bez poroty a myslíme si, že jako rodiče se této úlohy zhostíte nejlépe. Jako porota přijdete do fiktivní restaurace soutěžících, kteří budou servírovat jejich nejlepší menu, jaké zvládnou uvařit.

V době, kdy budou děti vařit, vás poprosíme o drobnou pomoc těm nejmenším, když si nebudou vědět rady.

V případě, že přijmete místo porotce, dejte co nejdříve vědět vedoucí oddílu!