Tábor Gumídci 2009, Ludíkov

Gumídci to nemají lehké. Nikdy neměli. A navíc to nevypadá na brzké zlepšení. Kníže Ignor totiž shromažďuje síly a tak oba prastaré rody gumídků budou muset bojovat o každou hopsinku, postavit se hordám tupounů a čelit všem jeho zákeřným nástrahám.
Svou šikovností a chytrostí se jim však daří zastavit postupující armády, rozbořit Ignorovo opevnění, osvobodit ze zajetí své přátele a proměnit zabraná území zpět na svá políčka hopsinek.
Nezastavily je ani povodně, ni Ignorovy poskoky a tak se jim nakonec povedlo ho přemoci i v jeho vlastním sídle a dát mu za vyučenou tak, že už nikdy nebude obyvatelům zdejších lesů znepříjemňovat život.

[pwaplusphp album=“2009TaborGumidci“ thumbnail_size=“60″ images_per_page=“21″]

Příspěvek byl publikován v rubrice Články se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.