Tábor Marco Polo 2006, Stálkov

Jedině v Asii se skrývá to pravé a neomezené bohatství. Na to přišli i panovníci v Evropě, proto sestavili tři týmy dobrodruhů a badatelů, aby se vydaly do zatím málo probádaných končin. Dobrodruhy na strastiplné
cestě provázel světoznámý cestovatel Marco Polo, který dálný východ již navštívil. Těžké situace a nástrahy provázeli jejich cestu už od začátku. Museli proplout mělkými vodami plnými skal, putovali tropickými
lesy, vyprahlými pouštěmi, zdolávali obrovské hory střežené vycvičenými hlídači, stavěli zavlažovací systémy a pomáhali místním císařům jak to jen šlo, aby získali co nejvíce místní měny. Tu se poté
snažili zhodnotit na místní burze se vzácným kořením, které chtěli dovézt zpátky do Evropy. Katastrof, které přicházely, bylo stále víc a tak se rozhodli vydat se zpět do Evropy. Jejich loď byla poškozená a
potápěla se, proto museli bleskurychle zachránit všechen náklad a vydat se do Evropy pěšky. Po namáhavé cestě dorazili zpět domů i s dechberoucím bohatstvím. Jejich pouť byla úspěšná.

[pwaplusphp album=“2006TaborMarcoPolo“ thumbnail_size=“60″ images_per_page=“21″]

Příspěvek byl publikován v rubrice Články se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.