Tábor Star Wars 2008, Ludíkov

Galaktickou republikou zmítají nepokoje a strach. Armáda klonů, obludně spolehlivá a dokonalá, obsazuje jednu planetu za druhou. Zlé myšlenky se potajnu vkrádají do myslí mocných bojovníků světla a oni obracejí své
zraky k Temné straně. Ale i v těchto zlých časech se nejde skupina která se rozhodla bojovat. Taková má své sídlo na jednom z měsíců Yavinu, kde výpary z bažin halí světlo v duších mladých bojovníků a
jedovaté plyny je chrání před zrakem armád klonů. Tam prodělávají svůj výcvik pod dohledem několika posledních mistrů prastarého umění, posledních bojujících za stranu dobra, posledních následovníků řádu
zvaného Jedi. Učí se ovládat svůj hněv, zacházet se světelnými meči a používají své schopnosti při sabotážích proti Impériu. Jak sílí a zvládají, zasazují své údery stále hlouběji a hlouběji do těla impéria, osvobozují menší planetky a rozšiřují mezi lidmi novou neději. Situace se neustále vyhrocuje a spěje k neodvratitelnému střetu mezi Rebely vojsky temného Lorda Vadera. Rebely však potkává štěstí a na jedné
z jejich akcí se jim daří získat důležité informace a dostat se bez konfrontace až přímo k samotnému Vaderovi. Ve vyhroceném souboji nakonec Vader nestačí na početní přesilu a sílu mládí a je poražen. Kontroly
nad armádou a Impériem se násilím ujímá rada řádu Jedi a na další století zavládá klid.

[pwaplusphp album=“2008TaborStarWars“ thumbnail_size=“60″ images_per_page=“21″]

Příspěvek byl publikován v rubrice Články se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.