Tábor Western 2010, Stálkov

Vše v poklidném městečku kdesi na divokém západě se obrátilo vzhůru nohama, když byla jednoho rána nalezena mrtvola nevinného sedláka, zavražděného mezinárodně hledaným banditou El Mariášem. Pomocnou ruku zákonu však podali všichni vesničané, kteří nějaké ruce měli, a rozjelo se mohutné pátrání po nestoudném loupežníkovi. Pod vedením šerifa sedláci trénovali jízdu na býku, stopování, pozorování stop, lov lasem a postupně začali rozplétat spojitosti mezi zmizelými penězi, vraždami a přepadeními.
Síť banditů se ukázala být mnohem širší než zpočátku kdo čekal, pátrání cowboye zavedlo na místa temnější než se kdy nadáli že navštíví a zažili situace na hranicích jisté smrti. Přes to všechno však ze stopy nikdy nesešli, pátrání nevzdali a zjistili, že El Mariáši byl vlastně jen loutkou v obrovské organizované skupině lidí, pohybujících se za hranicích zákona. Nakonec se probili do hlavního sídla banditů a získali nezvratné důkazy o vinně hlavního šéfa bandy. Toho postavili před soud, který měl již práci snadnou. Díky tomu si mohlo širé okolí konečně oddechnout, když viděli vůdce nejobávanějších banditů západu na šibenici. A kdo že jím byl? Nikdo jiný než náš šerif, kterému všichni vždy naivně věřili a nebýt našich hrdinů, byly by mu i jeho zlotřilé plány vyšly.

[pwaplusphp album=“2010TaborWestern“ thumbnail_size=“60″ images_per_page=“21″]

Příspěvek byl publikován v rubrice Články se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.