Úvodní schůzka

Vážení a milí rodiče,
první den, co jste nám svěřili své milované děti do péče, jsme neváhali a začali jsme je začleňovat do kolektivu různorodými společenskými hrami. Počasí bylo, díky bohu, poměrně přívětivé, slunečno, teplota se pohybovala okolo dvaceti pěti stupňů. Přehřívání ovšem nehrozilo, neboť pofukoval jemný větřík a i děti byly dostatečně často napájeny tak, aby nedošlo k dehydrataci. Sice všechno nešlo podle plánu (nejzlobivější děti vyhrály jako první, a tak nemohly být zaměstnávány hrou a zlobily dál) ale jinak jsme si to ohromně užili a soudě dle reakcí dětí si to užily také ony.

Tématika her se nesla v podzimním duchu a tak si děti zakusily jaké je to být housenkami, stromy, či kosy. Jedním z nejoblíbenějších prvků se pak ukázala střelba gumového prasete z praku. Kolektivu se také, krom nových dětí, představily dvě naše nové vedoucí, Hanka a Sylva. Děti si je ihned zamilovaly. Rozdělení do družinek se oproti původnímu plánu neudálo, neboť ještě nejbyly přihlášeny všechny děti a nebyly známy časové možnosti vedoucích. Z tohoto důvodu se další schůzka odehraje opět v podobném kolektivním duchu. A tak se těšíme na další den s vašimi neposednými dětmi a doufáme, že bude stejně tak vydařený jako naposledy. Plno sluníčka a hodné děti Vám přeje skautský oddíl Modrý Delfín!
Pirát

[pwaplusphp album=“2011PrvniSchuzka“ thumbnail_size=“60″ images_per_page=“21″]