Výprava do země Mašukulumbů

V pátek jsme se sešli na Staré Osadě v 16:15. Jeli jsme 53 na Královopolský nádraží od tama 301 na do Lysic a odtama 275 do Kunčiné vsi… Chvíli po našem příjezdu za námi přišel Emil Holub a jeho kamarád Makakounga (nebo tak nějak). A ti nám řekli že se s nimi vypravíme na cestu která jim pomůže doplnit prázdné údaje do map tam, kde nejsou doplněné údaje… Nejpve jsme se vydali na cestu do Kapského města a od tam jsme se vydali do středu země …. Cesta byla těžká a vysilující, dokonce nás napadli i Mašukulombové… Ale nakonec jsme se v pořádku vrátili do svých domovů …. Po cestě jsme si užili spousty zábavy a poznali jak je divočina tvrdá…

Zapsala Míša

[pwaplusphp album=“2012VypravaDoZemeMasukulumbu“ thumbnail_size=“60″ images_per_page=“21″]

Příspěvek byl publikován v rubrice Články. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.