Přidej se

Na poliUčaroval ti svět napínavých dobrodružství, které zatím znáš jen z kina či knih? Co takhle to zkusit na vlastní kůži? Chceš se stát velitelem vesmírné flotily, cestovatelem po tajuplných dálkách celého světa, či neohroženým bojovníkem, jdoucím spolu s kouzelníkem a šaolinským mnichem proti všem nástrahám za ctí a slávou? Chceš poznat starý Egypt na vlastní kůži a pak před mumiemi prchnout hvězdnou bránou do starého Řecka, na dvůr krále Artuše, do pravěku, na divoký západ nebo ke Keltům?

Drž se!Chceš ostatním ukázat, že taky něco umíš? Že něco zvládneš a je s tebou sranda? Nebo jen hledáš dobré kamarády, se kterými si můžeš zasportovat, zahrát baseball, frisbee, zalozit po skalách, vyšlápnout na tůru, zúčastnit se soutěží a závodů nebo zahrát Osadníky z Katanu?

Pokud ano, je načase s tím něco udělat. Třeba zvednout telefon a
zavolat, napsat e-mail, nebo prostě přijít.

Jak nás kontaktovat

Můžeš zavolat Saře Sorger na telefonní číslo 731 517 159.
Nebo jí můžeš napsat e-mail na adresu sara@dvojkabrno.cz.
A pokud jsi odvážný, tak můžeš přijít rovnou do klubovny. Nezapomeň se ale podívat, kdy máme schůzky.

Než se k nám vydáš:

Domluv se s některým vedoucím (třeba se Sarou ), že přijdeš. Řekni rodičům kam jdeš a na jak dlouho (jednou k nám přišlo plno dětí a ty to neudělaly, rodiče o ně měli strach, zlobili se a děti dostaly domácí vězení). Vezmi si s sebou tužku a papír a pokud je venku blátivo, tak
i papuče.

Test pro budoucí skauty

Pokud na test špatně vidíš, můžeš si otevřít tento test ve větším provedení