Tábor 2014

táborPřemýšlíte, jak vašim dětem zpestřit prázdniny? Jak je vytáhnout z města a nechat přičichnout k tomu, co je skauting? Zkusit, jak přežijí bez rodičů? A přemýšleli jste už o našem táboře?

Tři týdny pod stanem, v přírodě a s kamarády, kteří se jen tak něčeho neleknou. Zkušení, kvalifikovaní vedoucí, kteří svoji práci dělají dobrovolně, rádi a bez nároku na odměnu. Akce, hry a záhady na které se bude vzpomínat.

To je tábor skautského 69. oddílu Modrý delfín.

Kdy: 29. 6. – 19. 7. 2014
Kde: tábořiště Ludíkov (okres Blansko, 49°26’48.826″N 16°45’3.449″)
Pro koho: holky a kluci 7 – 14 let
Cena: 3300Kč (pro mladší členy jedoucí na 2 týdny 2500 Kč)

Přihlašování do 31. 5. 2013 (přihláška ke stažení ZDE)

Vedoucí tábora, kontaktní osoba: Kamča – Kamila Dufková
Cena tábora zahrnuje dopravu, jídlo 5x denně, materiál na program a provoz tábořiště.

Tábor je pořádaný organizací Junák – svaz skautů a skautek ČR, střediskem „DVOJKA“ Brno, které dohlíží na kvalitní přípravu tábora, jeho realizaci i kvalifikované personální obsazení.

tabor_asterix_vodaPro děti nabízíme:

• 21 dní pod stanem s partou kamarádů,
  • hry všeho druhu – odpočinkové, zábavné, rukodělné i napínavé,
  • zážitky a nové dovednosti,
  • atraktivní program.

Pro rodiče:

• Kvalitní tábor se zkušenými vedoucími pracující s dětmi již mnoho let,
  • informační schůzka pro rodiče 2. 6. 2014,
  • informace z tábora on-line (fotky, zprávy),
  • možnost podílet se na stavbě tábora 20. – 22. 6. 2014 a tábor navštívit 18. – 19. 7. 2014.

Ubytování a hygiena na táboře:

Děti jsou ubytované po dvojicích v podsadových stanech, který je vybaven dřevěnou podlážkou. Pitná voda se denně dováží z obce Ludíkov z místního vodovodního systému. Jídlo a nápoje se připravují ve vybavené polní kuchyni (v souladu s vyhláškou Ministerstva zdravotnictví o hygienických požadavcích na zotavovací akce pro děti). Na přípravě jednoduchých jídel se podílejí sami účastníci tábora, aby se naučili nové dovednosti a mohli poté pomáhat doma. Typicky se jedná o činnosti jako: mazání chleba, loupání brambor, vaření čaje, krájení zeleniny, míchání apod. To vše za dohledu vedoucího.  Děti se na táboře pravidelně srchují teplou vodou (cca 1x za 2-3 dny, dle počasí a potřeby i častěji), kterou ohříváme v polní sprše.

Pořadatelem tábora je Junák – svaz skautů a skautek ČR, středisko „DVOJKA“ Brno.
Hlavní vedoucí tábora: Kamča – Kamila Dufková
Zástupce vedoucího tábora: Upír – Tomáš Slavík, Malej – Ondřej Černý