Tábor 2017 další informace

Platba tábora:
Cena tábora byla stanovena na 2 400 Kč pro účastníky na 2 týdny.
Přihlášku dítěte na tábor akceptujeme po zaplacení celé částky za tábor nebo složení zálohy ve výši 1500Kč do 31. 5. 2017 na transparentní účet pořadatele tábora.

Banka: FIO, Veveří 2581/102, Brno
Majitel účtu: Junák –český skaut, středisko Dvojka Brno,
Slovinská 41, BRNO  612 00

Číslo účtu: 2900041253/2010 (transparentní účet)05_TBO~3
Variabilní symbol: kontaktujte vedoucí oddílu
Zpráva pro příjemce: Jméno dítěte

Termíny:
 31. 5. 2017 Platba celé částky nebo záloha 1 000 Kč.
 16. 6. 2017 Doplatek zálohy.

Vrácení platby za tábor:
V případě vážného důvodu a včas (min. 1 týden před začátkem akce) omluvené neúčasti dítěte na táboře je platba vratná, ale snížená o částku 500Kč z důvodu výdajů před započetím tábora (např. materiál).

Příspěvek od zaměstnavatele:
V případě, že můžete uplatnit náklady na tábor u zaměstnavatele, budeme tuto situaci řešit individuálně, vystavením smlouvy, faktury, případně jinak, dle vašich potřeb. Budeme Vás kontaktovat.

Vybavení na tábor:
Kompletní seznam doporučeného vybavení obdržíte také prostřednictvím informačního mailu po uzavření přihlášek (tj. po 31. 5. 2017). Nyní vypichujeme:

Modry_delfin_tabor_3

• Skautský kroj (pro členy oddílu). Považujeme za nutné, aby dítě mělo na táboře skautský kroj. Kroj bude často využíván (nástupy, výlety) a děti si budou plnit odborky, které si budou na kroj našívat. Kroj se dá zakoupit prostřednictvím e-shopu http://www.junshop.cz/. Ke kroji nekupujte šátek ani žádné nášivky. Tyto doplňky dostanete od oddílu zdarma, ušetříte tak cca 200 Kč. Doporučujeme také prohledat internet, zda někdo neprodává starší košili, ze které už jeho dítě vyrostlo.
  • Mobilní telefony: Pokud považujete za nutné, aby Vaše dítě mělo na táboře mobilní telefon, domluvte se, prosím, s oddílovým vedoucím. Je ale jisté, že Vaše dítě nebude mít možnost svůj telefon na táboře dobíjet. Dále vám neručíme za jejich případnou ztrátu či poškození (například vlhkem). Je proto lepší mobil dětem nedávat. Po celou dobu tábora bude v provozu číslo vedoucího.

Předtáborová schůzka:
Informační předtáborová schůzka proběhne 2. 6. 2017 na naší klubovně na Hrozňatové 20 v Židenicích. Čas bude upřesněn v informačním mailu (počítejte cca se 17.00). Klidně si na schůzku nachystejte veškeré dotazy a připomínky, rádi vám je zodpovíme. Po schůzce jste všichni zváni na tradiční opékání špekáčků.

Pomoc s táborem:IMG_5602
Rádi bychom všechny rodiče poprosili o pomoc především s přípravami tábořiště na víkendové stavěčce, která se bude konat 20. -22. 6. 2017. Budeme navážet podsady, stavět hangár, vozit dřevo na táborové stavby, hloubit latrýny a provádět další nezbytné práce, aby Vaše děti měli kde spát, jíst a dovádět. Uvítáme každé pomocné ruce. Jídlo a občerstvení zajistíme.
Další forma pomoci, kterou uvítáme jsou kromě peněžních darů také věci, které bychom jinak na tábor kupovali. Jedná se například o utěrky, houbičky, toaletní papír, kuchyňská prkýnka, nože, lavórky, barevné papíry, tvrdé papíry, lepidla, nůžky, barvy apod. Pokud byste také měli možnost levně nebo zdarma dovybavit naši táborovou lékárničku, neváhejte se ozvat!

Návštěvní den pro rodiče:
Tábor bude pro rodiče a další návštěvy otevřen od pátku 18. 7. 2017 od cca 15 hodin, a to až do sobotního odjezdu domů. V pátek budou připraveny hry, večer táborový oheň. V sobotu budeme balit tábořiště a odjíždět domů. Doprava domů bude zajištěna, ale rodiče si můžou odvézt dítě v sobotu po 14.00 sami.