Tábor 2018

táborNejlepší zážitky jsou ty z tábora! Proto i letos plánujeme čtrnáctidenní letní tábor pro všechny členy oddílu.

Kdy: 30. 6. – 14. 7. 2018
Kde: tábořiště Ludíkov (okres Blansko, 49°26’48.826″N 16°45’3.449″)
Cena: 2 800 Kč

Přihláška a informace ke stažení ZDE
Uzávěrka přihlášek 31. 5. 2018

Vedoucí tábora, kontaktní osoba: Kamča – Kamila Dufková
Zástupce vedoucího tábora: Sara – Sara Sorger
Zdravotník: Wolf – Jakub Ecler
Hospodář: Koník – Veronika Hajnová

Předtáborová schůzka:
Informační předtáborová schůzka proběhne 28. 5. 2018 na naší klubovně na Hrozňatové 20 v Židenicích. Čas bude upřesněn v informačním mailu (počítejte cca se 18.00). Klidně si na schůzku nachystejte veškeré dotazy a připomínky, rádi vám je zodpovíme.

Pomoc s táborem:IMG_5602
Rádi bychom všechny rodiče poprosili o pomoc především s přípravami tábořiště na víkendové stavěčce, která se bude konat 22. -24. 6. 2018. Rodiče uvítáme v sobotu 23. 6. od 10:00. Budeme navážet podsady, stavět hangár, vozit dřevo na táborové stavby, hloubit latrýny a provádět další nezbytné práce, aby Vaše děti měli kde spát, jíst a dovádět. Uvítáme každé pomocné ruce.

Další forma pomoci, kterou uvítáme jsou kromě peněžních darů také věci, které bychom jinak na tábor kupovali. Jedná se například o utěrky, houbičky, toaletní papír, kuchyňská prkýnka, nože, lavórky, barevné papíry, tvrdé papíry, lepidla, nůžky, barvy apod. Pokud byste také měli možnost levně nebo zdarma dovybavit naši táborovou lékárničku, neváhejte se ozvat!

Návštěvní den pro rodiče:
Tábor bude pro rodiče a další návštěvy otevřen od pátku 13. 7. 2018 od cca 15 hodin, a to až do sobotního odjezdu domů. V pátek budou připraveny hry, večer táborový oheň. V sobotu budeme balit tábořiště a odjíždět domů. Rodiče si můžou odvézt dítě v sobotu po 16:00 sami.

Jak to u nás na táboře chodí?

• Cena tábora zahrnuje dopravu, jídlo 5x denně, materiál na hry a aktivity.
  • Program připravujeme tak, aby byl zajímavý napříč věkovými skupinami. Ani ti nejmenší se nemusí bát, že by něco nezvládli!
  • Rodiče mohou dění z tábora sledovat na oddílovém facebookovém profilu (fotky cca 1 x za 3 dny).
  • Zdravotník je na táboře k dispozici non-stop, má patřičnou kvalifikaci Zdravotníka zotavovacích akcí akreditovanou MŠMT i dlouholeté zkušenosti. V případě problému je k dispozici nemocnice v Boskovicích.
  • Děti jsou ubytované po dvojicích v podsadových stanech, který je vybaven dřevěnou podlážkou.
  • Pitná voda se denně dováží z obce Ludíkov z místního vodovodního systému.
  • Jídlo a nápoje se připravují ve vybavené polní kuchyni (v souladu s vyhláškou Ministerstva zdravotnictví o hygienických požadavcích na zotavovací akce pro děti). Na přípravě jednoduchých jídel se podílejí sami účastníci tábora, aby se naučili nové dovednosti a mohli poté pomáhat doma. Typicky se jedná o činnosti jako: mazání chleba, loupání brambor, vaření čaje, krájení zeleniny, míchání apod. To vše za dohledu vedoucího.
  • Děti se na táboře pravidelně sprchují teplou vodou (cca 1x za 2-3 dny, dle počasí a potřeby i častěji), kterou ohříváme v polní sprše.