Tábor 2019

táborNejlepší zážitky jsou ty z tábora! Proto i letos plánujeme čtrnáctidenní letní tábor pro všechny členy oddílu.

Kdy: 30. 6. – 13. 7. 2019
Kde: tábořiště Ludíkov (okres Blansko, 49°26’48.826″N 16°45’3.449″)
Cena: 2 900 Kč (zatím předběžně)

Předběžná přihláška ZDE

Veškeré důležité informace k přihlášce i samotnou přihlášku naleznete na této stránce.

Důležité kontakty
Vedoucí tábora, kontaktní osoba: Sara – Sara Sorger
Zástupce vedoucího tábora: Kamča – Kamila Firešová
Zdravotník: Los – Kryštof Antonín
Hospodář: Ríša – Richard Procházka

Předtáborová schůzka:

O termínu předtáborové schůzky budeme informovat!

Pomoc s táborem:

IMG_5602
Rádi bychom všechny rodiče poprosili o pomoc především s přípravami tábořiště na víkendové stavěčce, která se bude konat 21.-23. 6. 2019. Rodiče uvítáme v sobotu 22. 6. od 10:00. Budeme navážet podsady, stavět hangár, vozit dřevo na táborové stavby, hloubit latrýny a provádět další nezbytné práce, aby Vaše děti měli kde spát, jíst a dovádět. Uvítáme každé pomocné ruce.

Další forma pomoci, kterou uvítáme jsou kromě peněžních darů také věci, které bychom jinak na tábor kupovali. Jedná se například o utěrky, houbičky, toaletní papír, kuchyňská prkýnka, nože, lavórky, barevné papíry, tvrdé papíry, lepidla, nůžky, barvy apod. Pokud byste také měli možnost levně nebo zdarma dovybavit naši táborovou lékárničku, neváhejte se ozvat!

Návštěvní den pro rodiče:
Tábor bude pro rodiče a další návštěvy otevřen od pátku 12. 7. 2019 od cca 15 hodin, a to až do sobotního odjezdu domů. V pátek budou připraveny hry, večer táborový oheň. V sobotu budeme balit tábořiště a odjíždět domů. Rodiče si můžou odvézt dítě v sobotu po 16:00 sami.

Jak to u nás na táboře chodí? 

  • Cena tábora zahrnuje dopravu, jídlo 5x denně, materiál na hry a aktivity.
  • Program připravujeme tak, aby byl zajímavý napříč věkovými skupinami. Ani ti nejmenší se nemusí bát, že by něco nezvládli!
  • Rodiče mohou dění z tábora sledovat na oddílovém facebookovém profilu (fotky cca 1x za 3 dny).
  • Zdravotník je na táboře k dispozici non-stop, má patřičnou kvalifikaci Zdravotníka zotavovacích akcí akreditovanou MŠMT i dlouholeté zkušenosti. V případě problému je k dispozici nemocnice v Boskovicích.
  • Děti jsou ubytované po dvojicích v podsadových stanech, který je vybaven dřevěnou podlážkou.
  • Pitná voda se denně dováží z obce Ludíkov z místního vodovodního systému.
  • Jídlo a nápoje se připravují ve vybavené polní kuchyni (v souladu s vyhláškou Ministerstva zdravotnictví o hygienických požadavcích na zotavovací akce pro děti). Na přípravě jednoduchých jídel se podílejí sami účastníci tábora, aby se naučili nové dovednosti a mohli poté pomáhat doma. Typicky se jedná o činnosti jako: mazání chleba, loupání brambor, vaření čaje, krájení zeleniny, míchání apod. To vše za dohledu vedoucího.
  • Děti se na táboře pravidelně sprchují teplou vodou (cca 1x za 2-3 dny, dle počasí a potřeby i častěji), kterou ohříváme v polní sprše.

Komentáře nejsou povoleny.